Linki sponsorowane

Linki sponsorowaneProwadzenie kampanii linków sponsorowanych (AdWords) pozwoli niemal natychmiast dotrzeć do tych klientów, którzy są zainteresowani naszym produktem lub usługą. Boksy z linkami sponsorowanymi są wyświetlane nad i/lub z boku wyników organicznych. Można też wyświetlać reklamy graficzne na stronach wydawców biorących udział w programie AdSense. Pozycja linku zależy od wyniku jakości linku na który składają się przedewszystkim: Jakość strony internetowej oraz maksymalnej stawki za klikniecie w link jaką zdecydujemy się zapłacić.  

Na czym polega kampania linków sponsorowanych?

Pracę należy rozpocząć od określinia budżetu jaki chcemy przeznaczyć na tę formę reklamy, ustalenia słów kluczowych oraz przygotowania własnych treści boksów jakie mają się pojawiać. Następnie należy określić budżet za jedno kliknięcie, który ustalamy dla każdego słowa kluczowego, czas wyświetlania reklamy i sprecyzować grupę docelową do której chcemy dotrzeć. Takie ustalenia spowodują ogromne prawdopodobieństwo, że w naszą reklamę kliknie potencjalny klient do którego skierowane są nasze produkty i usługi.

Jakie korzyści daje AdWords?

Badania dowodzą, że reklamy te są klikane średnio przez co piątą osobę, której się wyświetlają. Jest to wynik równy temu, jaki otrzymamy przy pozycjonowaniu. Jednakże, gdy nasza relama pojawi się zarówno w wynikach organicznych jak i linkach sponsorowanych to na naszą stronę wejdzie więcej niż połowa osób, którym się ona wyświetli! Połączenie kampanii linków sponsorowanych i pozycjonowania jest najlepszą obecnie znaną i powszechnie dostępną formą reklamy internetowej!

Do każdej nowej kampanii kupon na 250zł do wykorzystania GRATIS!

Kupon AdWords 250zł Gratis!


Cenniki