Monitoring pozycji

Raportowanie pozycji

Profesjonalizm w każdym calu

Zlecając nam pozycjonowanie skazujesz się na sukces. Twoja Pozycja w Google zmienia się każdego dnia, a więc i my każdego dnia sprawdzamy rozwój Twojej strony i wyniki naszych prac. Raz w tygodniu dostaniesz raport z pozycjonowania prosto na swój adres e-mail. Będziesz mógł sprawdzić jak wszystko zmienia się dzień po dniu, aż osiągniesz sukces. Z nami na bieżąco będziesz mógł to śledzić! W niedalekiej przyszłości planujemy zbudowanie panelu, który umożliwi Ci śledzenie wyników pozycjonowania każdego dnia i w każdym miejscu na Ziemi z dostępem do Internetu, a już dziś możesz przetestować swoją stronę w naszym narzędziu do sprawdzania pozycji w Google. Pomóż nam budować lepszy Internet, testując nasze narzędzia, które już dziś oddajemy w Twoje ręce.

Czyje pozycje są monitorowane?

Kiedy dostanę raport?

Monitoring pozycji dotyczy tylko naszych obecnych i przyszłych klientów, jeżeli chcesz otrzymywać maile z powiadomieniem o Twoich pozycjach skontaktuj się z nami już dziś, a pierwszy raport uzyskasz dokładnie po 7 dniach od podpisania z nami umowy o pozycjonowanie.

Co znajdę w raporcie z monitorowania?

Dowiedz się więcej o Twojej stronie

Oprócz pozycji Twoich stron w raporcie z pozycjonowania znajdziesz również takie rzeczy jak: 

Google Site - Oznacza ilość stron i podstron w Twojej domenie zauważonych (zindeksowanych) przez robota Google. Możesz sprawdzić to samodzielnie wpisując w wyszukiwarce Google np. frazę "site:www.gosnet.pl" (analogicznie dla każdej domeny i bez odstępów, mogą występować różnice pomiędzy domeną z www. i bez) 
Yahoo Site - Oznacza ilość stron i podstron w Twojej domenie zauważonych (zindeksowanych) przez robota Yahoo. Możesz sprawdzić to samodzielnie wpisując w wyszukiwarce Yahoo np. frazę "site:www.gosnet.pl" (analogicznie dla każdej domeny i bez odstępów, mogą występować różnice pomiędzy domeną z www. i bez) 
Yahoo BL - Yahoo BackLinks oznacza bezwzględną liczbę odnośników do Twojej strony znalezionych przez robota Yahoo (najlepsze odzwierciedlenie, można sprawdzić wpisując frazę w Yahoo np. "link:www.gosnet.pl") 
Google BL - Google BackLinks oznacza liczbę odnośników do Twojej strony znalezionych przez robota Google (dane częściowe, dostępne po wpisaniu frazy w Google np. "link:www.gosnet.pl", pełne dane znajdują się w Narzędziach dla Webmastrów Google - nie są dostępne publicznie) 
Altavista BL - Odnośniki do Twojej domeny znalezione przez wyszukiwarkę Altavista 
AllTheWeb - Odnośniki do Twojej domeny znalezione przez wyszukiwarkę AllTheWeb 
Google PR - Google PageRank czyli prestiżowa ocena strony przez Google w skali od 0 do 10 (ocena zawartości, wieku, ruchu na stronie, optymalizacji etc. - domeny dwuletnie mają średnio PR od 1 do 3 ) 
Alexa Rank - Miejsce Twojej strony wśród najczęściej odwiedzanych stron na całym świecie (wyliczany na podstawie zainstalowanego w przeglądarce dodatku Alexa Rank - najczęściej IE oraz FF) 

Pierwsze efekty prac powinny być widoczne już w drugim raporcie! 

Plany na przyszłość?

Co zyskasz będąc naszym klientem?

W niedalekiej przyszłości planujemy rozbudować Panel Klienta gdzie na bieżąco możesz śledzić swoje pozycje w Google oraz rezultaty pozycjonowania Twojej strony internetowej. Ale to nie wszystko! Mamy w zamiarze zintegrować nasz Panel Klienta z systemem Google Analytics, dzięki czemu oprócz 'suchych faktów' dostaniesz bardzo dokładne statystyki odwiedzin Twoich stron! Między innymi: 

Ilość odsłon i odwiedzin strony - zobaczysz ile osób odwiedziło Twoją stronę i ile podstron przejrzało! 
Czas spędzony na stronie - dowiesz się ile czasu spędzili na stronie. 
Współczynnik nowych odwiedzin - dowiesz się jak duży odsetek osób odwiedzających Twoją stronę to nowi użytkownicy, a ile to powracający na stronę. 
Słowa kluczowe - poznasz frazy z jakich najczęściej jest odwiedzana Twoja strona internetowa! 
Użytkownicy witryny - dowiesz się kim są, jakie posiadają oprogramowanie i skąd pochodzą użytkownicy Twojej strony. 

Oraz wiele, wiele innych! 

W każdym bądź razie... Planujemy ciągle iść naprzód, aby sprostać Twoim wymaganiom! 

Na dzień dzisiejszy każdy nasz klient dostaje dostęp do Panelu Klienta. Jeżeli chcesz sprawdzić jakie opcje przewidzieliśmy dla Ciebie na dzień dzisiejszy wejdź na stronę Panel Klienta i zaloguj się używając danych: 

Login: demo 
Hasło: demo 

Możesz tam przetestować prawie wszystkie możliwości naszego Panelu Klienta.