O nas

Historia firmy

Gosnet to firma, która zajmuje się skuteczną reklamą stron w internecie. W tym, co robimy - jesteśmy artystami. Artystami, którzy całą swoją energię, doświadczenie i kreatywność skupiamy na zbudowaniu Twojego wyjątkowego wizerunku na rynku. Jakość Twojej firmy oraz popularność produktów i usług może stać się naprawdę znana w sieci i przede wszystkim w realnym świecie. W swojej pracy cenimy jakość oraz skuteczność świadczonych usług, dlatego ogromną motywacją jest dla Nas Twoja satysfakcja.

Skuteczność w osiąganiu wyników

Nasz zespół, pełny innowacyjnych pomysłów, potrafi dostosować się do wymagań każdego klienta. Sposób, w jaki działamy, daje możliwość wejścia na szczyt Twojej firmie. Mamy wypracowane i sprawdzone sposoby, dzięki którym pozycjonowane przez Nas strony pojawiają się na najwyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania wyszukiwarek (np. Google).

Dlaczego my?

Pozycjonowanie to najważniejszy proces promocji strony Twojej firmy, od którego zależy jej sukces. Jeśli zostanie on źle przeprowadzony, to może wyrządzić wiele szkód. Jednym z przykładów może być, nałożenie przez wyszukiwarkę filtru, który spowoduje że strona w wynikach zejdzie na bardzo niską pozycję, których właściwie nikt nie sprawdza. Kolejnym ważnym powodem i zagrożeniem jest ban – który jest równy całkowitemu usunięciu strony z wyników wyszukiwania.Najgorsze jest jednak to, że po otrzymaniu takiej kary wyszukiwarka internetowa bardzo rzadko bądź strasznie powoli ją wycofuje. Z tego powodu niezwykle ważne jest, aby pozycjonowaniem strony internetowej zajął się ktoś z dużym doświadczeniem. Nasza firma pozycjonowaniem zajmują się od wielu lat, a w tej branży sięgamy praktycznie jej początków. Nasza firma posiada duże doświadczenie w dziedzinie reklamy internetowej, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką skuteczność i pewność, że popularność Państwa strony wzrośnie, oraz wasze zyski się zwiększą.

Co oferujemy?

Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą firm w sieci, od tworzenia wszelkiego rodzaju stron internetowych poprzez pozycjonowanie, aż po szeroko rozumianą reklamę internetową. Zajmujemy się również pomocą w doborze słów kluczowych, w celu zmaksymalizowania efektów pozycjonowania. Dzięki tym dodatkowym usługom możemy zagwarantować Państwu obsługę, która przyniesie wzrost zysków. Nie pozycjonujemy bezsensownych fraz, a staramy się starannie je dobierać, aby przyniosły odpowiednie korzyści klientowi. Dodatkowo prowadzimy statystyki pozycji Państwa firmy w wyszukiwarce google.pl, dzięki czemu możecie sprawdzać obecną pozycję waszej strony.

Zyskaj przewagę nad konkurencją!

Efektem Naszej pracy jest wzrost odwiedzin na stronie oraz zwiększenie sprzedaży promowanych produktów i usług. Jeśli posiadasz stronę, która nie przynosi Ci spodziewanych zysków, możemy to zmienić. Dokonamy analizy Twojego serwisu, doradzimy wybrać właściwe słowa kluczowe, dzięki czemu klient zainteresowany Twoją usługą czy produktem trafi właśnie na Twoją stronę!