Oferty na Facebooku

Oferty przez FacebookFacebook wprowadza nową możliwość promocji naszej firmy w swoim serwisie. Wystarczy, że naszą stronę polubi 500 osób i jest to firma z faktyczną siedzibą, a wszystkim naszym fanom możemy składać specjalne oferty za pośrednictwem Facebooka.

Oferty na Facebooku mają wyglądać jak zwykłe wpisy na tablicy. Ma to za zadanie sprawić wrażenie o wiele bardziej przyjaznych. Podobnie jak w serwisach do grupowych zakupów, tak i tu musimy ograniczyć swoją promocje czasowo. Czy rzeczywiście to sprawi, że użytkownicy chętniej będą klikali i korzystali z ofert firm i sklepów które lubią? To się okaże.

Przykładowa oferta na Facebooku

Aby wyrazić chęć skorzystania z oferty, która ukaże się na naszej tablicy należy kliknąć w uzyskaj ofertę pod nagłówkiem strony. Facebook prześlę na nasz adres mailowy informacje o skorzystaniu z oferty, którą to trzeba pokazać w formie drukowanej lub na swoim smartfonie np. w siedzibie/punkcie firmy, która ją zamieściła, aby móc skorzystać z oferty.

 

Czy nowa forma promocji się sprawdzi? Zweryfikuje to czas. Bynajmniej myślę, że użytkownicy, gdy zostaną zasypani ofertami, będą bardziej dokładnie weryfikować strony, które lubią. Oczywiście, aby nie otrzymywać ofert od danej strony należy ją 'odlubić' lub zablokować wszelkie wiadomości z tej strony.