Pozycjonowanie

Pozycjonowanie

Pierwsza pozycja w rankingu Google? Z nami to możliwe!
Linki sponsorowane

Linki sponsorowane

Reklamy sponsorowane i wysokie wskaźniki konwersji.
Strony WWW

Strony WWW

Profesjonalne i skuteczne strony internetowe.

Pozycjonowanie strony internetowej - dlaczego warto?

Prowadzisz biznes? Chcesz zwiększyć zyski swojej firmy? Chcesz szybko i łatwo dotrzeć do tysięcy nowych klientów i odbiorców? Pomożemy Ci ten cel zrealizować łatwo, szybko i skutecznie!

Jeżeli jeszcze nie jesteś posiadaczem profesjonalnej i interaktywnej strony interneowej, gdzie Twoi przyszli klienci mogą szybko i bezpiecznie przejrzeć Twoją ofertę i zamówić Twoje produkty to jest to najwyższa pora, aby to zmienić! Strona WWW to dzisiejsze okno na świat dla Twojego biznesu, który tylko czeka abyś mógł mu pozwolić dotrzeć do globalnych rynków, gdzie każdy kto posiada dostęp do Internetu może stać się Twoim klientem.
Po więcej szczegółów zapraszamy do zakładki: Tworzenie stron internetowych.

Jeżeli jednak Twoja profesjonalna strona internetowa 'cieszy oko', ale niestety nie możesz doczekać się pierwszych zamówień lub ich ilość Cię nie zadowala to najwyższy czas zacząć Pozycjonować stronę internetową! W dzisiejszych czasach samo posiadanie strony internetowej, w której zawarta jest Twoja usługa lub Twój produkt nie wystarczy. Sieć internetowa przepełniona jest nieskończoną ilością stron i ofert produktów oraz usług. Zadajesz sobie zapewne teraz pytanie: Jak w takim gąszczu oferta odnajdzie klient, naszą - tą najlepszą, a dodatkowo trafi do nas z zamiarem skorzystania z naszych produktów i usług?

Odpowiedź jest prosta: Należy rozpocząć proces pozycjonowania Twojej strony internetowej! Z nami to się uda się szybko osiągnąć pierwszą pozycję w wyszukiwarce Google, gdyż stosujemy najlepsze metody pozycjonowania, które nie tylko pozwolą Ci skutecznie wykreować Twoją markę i pordukt, ale też pozwolą Ci na długo pozostać pozytywnie zapamiętanym przez niezliczone rzesze interneutów, którzy prędzej czy później skorzystają z Twoich produktów lub usług. Przecież jeststeś najlepszy, a Twoja firma musi odnoscić coraz to większe sukcesy! Skuteczna reklama w Goole gwarantuje osiągnięcie sukcesu! Właściciele stron, którzy w sieci reklamują swoje firmy, usługi, produkty czy zabiegają o swoją popularność tylko w ten właśnie  sposób trafiają do właściwego odbiorcy - wyprzedź ich! Pierwsza pozycja w Google jest obecnie jednym z ważniejszych wyznaczników skutecznego marketingu.

Pozycjonowanie stron www przynosi każdej firmie ogromne korzyści, a pojawienie się Twojej strony www w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania daje możliwość dotarcia do określonej grupy odbiorców - tak, tych odbiorców, którzy są zainteresowani Twoim konkretnym produktem i usługą, a pierwsze miejsce w wynikach wyszukiwania gwarantuje sukces Twojej firmie. Daje to pewność, że internauta wyszukujący naszą stronę w sieci trafi na nią właśnie dlatego dlatego, że szukał produktu lub usługi, który Ty oferujesz! Dzięki pozycjonowaniu wzrasta też popularność naszej strony oraz podnosimy prestiż naszej firmy - pozwól, aby konkurencja patrzyła jak Ty odnosisz sukces!

Pozycja w pierwszej dziesiątce daje Twoje firmie możliwość na dotarcie do stałych klientów i pozyskiwanie wciąż nowych odbiorców. Ogromnym plusem jest również nieograniczony czas w jakim Twoja reklama dociera do potencjalnego klienta. Dzięki internetowi dotrzesz do odbiorcy w każdej godzinie, minucie i sekundzie - kiedy jesz śniadanie, śpisz lub jesteś na spotkaniu, w sposób nie narzucający się, bo trafiasz tylko do zainteresowanych Twoją ofertą. Ludzie zaczną składać zamówienia ciągle, a Twoim zadaniem będzie tylko dostarczyć im jak najlepszy produkt lub usługę. W obecnych czasach pozycjonowanie to narzędzie dzięki, któremu możesz już dziś - globalnie czy regionalnie trafić do odbiorcy, ponieważ Twoja strona internetowa może skutecznie zwielokrotnić zyski Twojej firmy. Ty musisz jej tylko na to pozwolić!
Dowiedz się więcej klikając tu: Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonujemy już od 2,50zł brutto dziennie!

Sprawdź nasz cennik!

Centrum wiedzy

Podsumowanie Pingwina 2.1

Podsumowanie Pingwina 2.1

Mija październik - pora na podsumowanie działań Pingwina od Google. Komu zaszkodził? Czy zawsze strona, którą sobie wziął na celownik spotkała zasłużona kara? Niestety, przy okazji polowania tegoż ssaka ucierpieli niewinni. Jak to w życiu bywa najłatwiej ukarać. A czy słuszna to była kara czy nie - to już nie istotne. 
Testowy Banner od Google

Testowy Banner od Google

Kliku użytkowników najpopularniejszej wyszukiwarki Google mogli ostatnio zauważyć pewne zmiany... Mianowicie wpisując hasło w szukajkę, pierwsze co widzimy w wynikach wyszukiwania, to wielki banner firmy kryjącej się pod tym hasłem na pozycji TOP1.
Matt Cutt's: Nadchodzące zmiany w SEO

Matt Cutt's: Nadchodzące zmiany w SEO

W ostatnich dniach Matt Cutt's z Google odpowiedzialny między innymi za wyniki wyszukiwania i ostatnie aktualizacje algorytmów wyszukiwania Google, a także przyczynienia się do wzbudzenia nienawiści ludzi z branży SEO do niewinnych i symaptycznych pingwunów. wystąpił na PubCon. Będąc nawet tysiące kilometrów dalej, można obejrzeć jego wypowiedź w internecie, a dzięki temu dowiedzieć się czego możemy spodziewać się po firmie z Mountain View w niedalekiej przyszłości.
Łatwiejsze odzyskiwanie zhackowanych stron

Łatwiejsze odzyskiwanie zhackowanych stron

Będąc właścicielem strony internetowej zapewne nieraz spotkałeś się z tzw. Spam’em czy tez malwarem. Jest to bardzo stresujące zjawisko i uporządkowanie bałaganu zostawionego przez tego typu złośliwości może być cięzkim wyzwaniem. Google stara się pomagać w zapobieganiu tego typu zjawiskom i tworzyć kopie do odzyskiwania stron po takich bałaganach. Powiadamia bowiem webmasterów, w momencie gdy oprogramowanie używane na stronie jest nieaktualne a także uruchomili portal dedykowany z pomocą dla stron, które padły ofiarami hackingu. Na tym portalu możemy znaleźć m.in. informacje krok po kroku jak odzyskać dane strony, łącznie z zawartymi na nich plikami video.
Czy popełniasz 10 częstych błędów w kampanii AdWrods?

Czy popełniasz 10 częstych błędów w kampanii AdWrods?

Wszyscy zaznajomieni z tematem internetowego marketingu wiedzą, że najlepszym narzędziem zwiększania ruchu na stronie jest Google AdWords. Niestety to narzędzie nieprawidłowo obsługiwane może być dość obszerną inwestycją, dlatego sztuką jest zarządzanie kampaniami w taki sposób aby uzyskać jak najlepszy efekt przy jak najmniejszej inwestycji. Źle zarządzany AdWords może przynieść właścicielom więcej szkody niż pożytku, ale dobrze zarządzany nigdy nie będzie postrzegany jako „wyrzucone pieniądze w błoto” . Tak więc co robić aby dobrze zarządzać? Napewno nie popełniać błedów takich jak wymienione w tym artykule:
Internet wygrywa z innnymi mediami

Internet wygrywa z innnymi mediami

Google przeprowadziło badania na polskich internautach. Okazuje się, że częściej wybierają oni Internet od tradycyjnych mediów, a także spora część z nas wykorzystuje internet w podróży. YouTube w badaniu, co nikogo nie zaskoczyło, okazał się niekwestionowanym liderem jeżeli chodzi o internetowe wideo, a mniej-więcej co trzecia osoba zbrałaby na bezludną wyspę... właśnie urządzenie z dostępem do Internetu - ciekawe czy pamiętali by też o banalnym prądzie :)

Sukces w 5 prostych krokach

Audyt strony internetowej

Audyt strony internetowej

Audyt informatyczny oraz analiza SWOT ma na celu sprecyzowanie czy strona internetowa jest zgodna ze standardami W3C ,wytycznymi Google oraz wieloplatformowa. Analiza ma na celu wskazanie słabych i mocnych punktów strony internetowej, dzięki czemu w łatwy sposób będzie można zwrócić uwagę użytkownika na rzeczy ważne i (jeżeli to tylko możliwe) zwiększyć sprzedaż lub konwersję na cel. Naszym celem będzie przede wszystkim:...

Wybór s?ów kluczowych

Wybór słów kluczowych

W jaki sposób wybrać właściwe słowa kluczowe?


Pozycjonowanie strony www wymaga odpowiednich przygotowań, jedną z czynności które należy wykonać to właściwy dobór słów kluczowych. Przy ich wyborze trzeba wziąć pod uwagę, jakich słów użyłby internauta szukając naszego produktu, zbadać popularność i skalę trudności frazy.

Musimy określić do kogo chcemy skierować swoją ofertę, a następnie zdecydować czy oferowane produkty lub usługi kierujemy:...

?ledzenie skuteczno?ci kampanii reklamowej

Śledzenie skuteczności kampanii reklamowej

Każda kampania reklamowa musi być stale monitorowana pod względem: ilości odwiedzin, konwersji na cel, lojalności użytkowników, czasu spędzonego na stronie oraz ilości odrzuceń strony.

Dzięki tym danym można skutecznie dopasowywać kampanię pod wymagania klienta i skupiać się na najbardziej trafnych słowach kluczowych, tak aby większość odwiedzin na stronie była finalizowana zakupem lub kontaktem z właścicielem witryny. W ten sposób, będąc elastycznym i stale dopasowywując się do wymgań rynku można szybko i skutecznie spopularyzować produkt lub usługę wśród wszystkich swoich przyszłych i potencjalnych klientów......

Konwersja na cel

Konwersja na cel

Najważniejszym etapem kampanii jest realizacja celu jaki użytkownik ma wykonać na stronie internetowej (np. sprawdzenie danych konktaktowych, skorzystanie z formularza kontaktowego lub zakup produktu). Prowadzenie kampanii bez skupieniu się na celu jaki chcemy osiągnąć (zwrot z inwestycji) może często okazać się bezcelowe. Czasami może okazać się, że klient mimo znalezienia formularza kontaktowego na stronie internetowej nie wie jak go uzupełnić - wtedy taki formularz należy poprawić.

Są też sytuacje w których osoba odwiedzająca naszą stronę nie może poradzić sobie z jej obsługą. Wtedy należy ją uprościć. Ciągłe badanie konwersji pomaga zapobiec sytuacjom w których, klienci zamiast korzystać z naszych usług po prostu uciekną z naszej strony, a w razie ponownego szukania produktu lub usługi - ominą ją......

Zysk z inwestycji

Zysk z inwestycji

Każda złotówka zainwestowana w reklamę powinna się zwrócić kilkukrotnie i na tym nam najbardziej zależy, ponieważ zwrot z inwestycji jest najepszym miernikiem skuteczności podjętych przez naszą firmę działań. Zysk ten oczywiście nie zawsze musi być przeliczany na pieniądze, bowiem prowadzimy też kampanie uświadamiające czy budujące prestiż i rozpoznawalność marki lub firmy. Bynajmniej od każdej dobrze przeprowadzonej i skutecznej kampanii reklamowej powinno się wymagać zwrotu z inwestycji poprzez zyskanie nowego kapitału, uświadomienia społecznego, popularności lub prestiżu....