Strony internetowe

Tworzenie stron wwwObecnie każdy prowadzący biznes powinien posiadać stronę internetową, na której może promować swoje produkty i usługi. Ze względu na coraz większą konkurencję w każdej branży strona www pozwoli dotrzeć do większej rzeszy odbiorców. Strona www to niezwykle skuteczne narzędzie reklamy internetowej,  ponieważ coraz więcej osób poszukuje ofert w internecie. Poprzez treść zawartą na stonie przekazujemy potencjalnemu odbiorcy jakie usługi bądź produkty mamy w swojej ofercie.

Na początku należy dokonać wyboru dobrej domeny, czyli adresu Twojej strony, dobrze jest jeśli w nazwie zawarta jest nazwa firmy lub nazwa produktu czy usługi którą oferujesz - jednocześnie warto mieć na uwadze, aby adres był krótki i łatwy do zapamiętania. Strona internetowa powinna być zaprojektowana zgodnie ze standardami W3C zbudowana w oparciu o najnowsze technologie HTML5 i CSS3. Profesjonalnym tworzeniem strony zajmują się specjaliści, którzy wykorzystując swoje umiejętności i kreatywność wykonają stronę przyjazną dla wyszukiwarek l i zgodną z panującymi trendami.

Tworzenie strony możemy podzielić na kilka etapów:

Pierwszy etap to stworzenie grafiki, czyli design strony. Planujemy wówczas  rozmieszczenie każdego elementu na stonie oraz o doborze kolorów.

W drugim etapie w zależności od tego jak rozbudowana ma być strona należy zdecydować o jej funkcjonalnośći.

Po ustaleniu tych szczegółów następnym etapem jest kodowanie strony z wykorzystaniem tak jak wyżej wspomnieliśmy, najnowszych technologii HTML5 i CSS3 zgodnymi ze standardami W3C, a w zależności od wytycznych zamawiającego, zostaje wzbogacone funkcjonalnością frameworka jQuery co niezwykle ułatwia korzystanie ze strony internetowej.Po zakodowaniu strony zamawiający zgłasza uwagi.

Ostatnim etapem po dokonaniu ewentualnych poprawek jest umieszczenie strony na serwerze.

Portfolio naszych realizacji dostępne jest na stronie Meethod.  

Formularz zapytania ofertowego

Cenniki